SPECJALIZUJEMY SIĘ W ZAKRESIE ZAKUPU I SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI DC Invest daje możliwość w pełni pasywnego inwestowania w
nieruchomości na wynajem.
Skontaktuj się z nami

Niech Twoje mieszkanie zarabia dla Ciebie, a Ty ciesz się wolnym czasem i dochodem pasywnym.

Znalezienie nieruchomości

Pod wskazany adres Inwestora budżet oraz preferencje inwestycji zespół DC Invest wyszukuje nieruchomość, sprawdza jej stan prawny oraz negocjuje cenę zakupu. DC Invest ponadto zbiera niezbędne dokumenty oraz uczestniczy z Inwestorem przy akcie notarialnym zakupu.

Dostosowanie lokalu

Przebudowa, remont oraz umeblowanie lokalu wraz z home stagingiem i profesjonalną sesją fotograficzną. Nieruchomości przygotowywane przez DC Invest cechują się najlepszym standardem, dopasowanym do danego sektora rynku. Budżet remontu jest znany jeszcze przed zakupem lokalu.

Zarządzanie najmem

Komercjalizacja nieruchomości, czyli wynajęcie jej przez naszą spółkę w imieniu Inwestora. Dla Inwestora oznacza to otrzymywanie przez nawet 10 lat pewnego, comiesięcznego w pełni pasywnego dochodu. DC Invest bierze na siebie rozliczenie mediów, a od Inwestora nie jest wymagana żadna praca.

image
image
image
image

Znalezienie nieruchomości

Dlaczego warto nam zlecić kupno nieruchomości: – Wywodzimy się z rynku Trójmiejskiego, sami jesteśmy aktywnymi inwestorami, którzy na własnej skórze nauczyli się skutecznie inwestować w nieruchomości,
– Znamy trójmiejski rynek nieruchomości i wiemy gdzie i w co warto inwestować, oraz jakich dzielnic i lokali unikać,
– Mamy dostęp do niepublikowanych ofert „spod lady”
– Możemy przeprowadzić cały proces zakupowy bez obecności Inwestora – mamy doświadczenie w tego typu transakcjach w szczególności z klientami z innych krajów.

Dostosowanie lokalu

Przebudowa, remont oraz umeblowanie lokalu wraz z home stagingiem i profesjonalną sesją fotograficzną. Nieruchomości przygotowywane przez DC Invest cechują się najlepszym standardem, dopasowanym do danego sektora rynku.   Dlaczego warto nam zlecić remont lub wykończenie:
– 7 letnie doświadczenie firmy remontowej,
– Budżet najlepiej zoptymalizowany pod cele najmu,
– 5 lat rękojmi, 2 lata gwarancji,
– Bezpośrednia informacja zwrotna od najemców zamieszkujących nasze mieszkania,

image
image

Nasz zespół

image

Robert Chmielewski

image

Filip Duda

image

Tomasz Antkowiak

Partnerzy

Masz pytania dotyczące współpracy? Skontaktuj się z nami!


    Klikając poniższy przycisk, wyrażasz zgodę na nasze Warunki korzystania z usługi oraz przeczytałeś i zrozumiałeś naszą Politykę prywatności.

    image

    Zainteresowany inwestowaniem? Skontaktuj się z nami

    image